ثبت نام فاز ۵ طرح خادمین شهر بهشت

فرصت خدمت به زائرین و مجاورین حضرت رضا (ع) از آرزوهای بزرگ قلبی همه شیعیان آن حضرت است. طرح خادمین شهر بهشت ، بهانه ای برای دست یافتن به این آرزو البته در گستره جغرافیایی شهر امام رضا (ع) یعنی مشهد مقدس و خدمت به زائرین و مجاورین آن حضرت می باشد.

این طرح به عنوان طرحی تربیتی – اجتماعی با ماموریت ارتقاء فرهنگ همجواری و خادمی با حضرت رضا (ع) در شهر مشهد و با تاکید بر :

 • افزایش معرفت نسبت به حضرت رضا (ع) و فرهنگ زیارت
 • گسترش معارف رضوی بخصوص سیره اجتماعی ایشان
 • خدمت به زائرین و مجاورین حضرت رضا (ع)

که با راهبرد اساسی ، مشارکت فعال شهروندان و بخصوص نوجوانان مشهدی می باشد. این طرح بر اساس مدل گروه های مربی محور طراحی شده و انجام فعالیت های اجتماعی توسط گروه به انضمام برخی فعالیت های آموزشی و برخی فعالیت های تفریحی از جمله دیگر ویژگی های آن می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های سن نوجوانی هویت یابی و تاثیر پذیرفتن از گروه  دوستی همسالان است. مبتنی بر این ویژگی گروه های دوستی نوجوان نقش بسزایی در تکمیل و شکل گیری هویت و شخصیت نوجوانان که آینده سازان این مرز و بوم هستند دارا می باشند. در این میان چنانچه این گروه ها تحت نظر یک مربی آشنا به دنیای نوجوانان پر تلاش و پر حوصله، دغدغه مند ، تشنه انجامخدمت و نیز دارای صلاحیت ها و دانش و تجربه  لازم برای کار تربیتی قرار گیرد، کارکرد های مثبت این گروه ها چند برابر خواهد شد. در مقابل خدای ناکرده اگر مربی دارای شرایط لازم نبوده و یا گروه اساسا فاقد مربی باشد، شکل گیری شخصیت و هویت نوجوانان با آسیب هایی همراه خواه بود. . امروزه کار تربیتی و ارتباطی با نوجوانان از مهمترین و اولویت دارترین مصادیق کار فرهنگی و جهاد فرهنگی محسوب شده و اهمیت تربیت نوجوانان متدین، پرنشاط، کوشا، توانمند و امیدوار بر کسی پوشیده نیست. چنانچه  امیر مومنان علی (ع) می فرمایند: اگر  بتوانم زمینه هدایت و سعادت یک نفر را فراهم کنم برای دنیا و آخرتم کفایت می کند.

خادمین شهر بهشت دو ساله شد!

طرح خادمین شهر بهشت که تا پایان سال ۱۳۹۰ چهار فاز خود را پشت سر گذاشته است توانسته حدود ۲۰۰۰ نفر مربی و حدود ۴۰۰۰۰ نفر دانش آموز مشهدی دختر و پسر را در دو مقطع راهنمایی و دبیرستان جذب کند.

این طرح به ترتیب در فاز اول با موضوع زیارت، فاز دوم خدمت، فاز سوم شادی و نشاط و در فاز چهارم مسئولیت پذیری برگزار شده است. برگذاری کارگاه های آموزشی توانمندسازی با حضور اساتید کشوری، اردوهای خارج استان آموزشی و اردو های خانوادگی برای مربیان برگزیده، ارائه خدمات و امکانات و بسته های فرهنگی برای مربیان سطح یک و خانواده های ایشان و … از مزایای طرح تا به حال بوده است.

مربی

مربی در این طرح، محور فرآیند تربیتی است. او دلسوزانه بخشی از وقت خود را صرف تربیت نوجوانان می کند. شهروندانی که در دوره ای از زندگی خود قرار دارند که به شدت فرهنگ پذیر و آماده یادگیری هستند و هر نقشی که در این دوره سنی در نوجوان شکل گیرد سرنوشت آینده او و شهر مان را رقم خواهد زد.

تفاوت این طرح با دیگر طرح های آموزش شهروندی در زمینه تربیتی آن نهفته است، نوجوان در این سن به اقتضای سن و سالش به دنبال کسب هویتی مستقل برای خود است، او در خارج از خانواده در جستجوی الگویی است. راهی که او را به عالم بزرگسالان وارد کند، مسئولیت پذیری را در او تقویت و در جمع هم سالان برای او شخصیت موجهی فراهم کند و مربی با درک این نیاز نو جوان، با دغدغه مقدس مکتبی و انقلابی به او درس تعهد و دردمندی خواهد داد.

با توجه به نزدیک شدن فاز پنجم این طرح (تابستان ۹۱)، از افراد علاقه مند به مربی گری در این دوره دعوت می نماییم جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید.مشترک فید نظرات این پست بشید.

153 نظر

 1. Thumb up 4 Thumb down 2

  باعرض سلام وخداقوت متن کتاب ها ونشریات منتشر شده (کتاب مسئولیت پذیری و نشریات دارای غلط ویراستاری با درصد چشمگیری میباشد وباتوجه به این که این فاز کتاب نوجوان هم داریم این مسئله اصلآ جالب نیست .باتشکر

  • Thumb up 1 Thumb down 0

   با سلام
   انشاءالله سعی می کنیم در نسخه های بعدی این مشکلات را به حداقل برسانیم.

   • Thumb up 0 Thumb down 0

    باریک الله که شما همیشه در حال سعی هستید……….

   • Thumb up 0 Thumb down 0

    باسلام بنده به کارتربیتی مشغولم خواهشمندم بنده رادرموردمطالب زیریاری فرمایید
    ۱٫برنامه های موثرتربیتی برای فعالیت دانش اموزی دبستان پسران
    ۲٫برنامه های موثرتربیتی برای فعالیت دانش اموزی راهنمایی
    ۳٫برنامه های موثرتربیتی برای فعالیت دانش اموزی دبیرستان
    جه مواردی می باشد
    خواهشمندم بنده راراهنمایی فرمایید

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   خانم منتظری سلام
   بنده های خدا سوادشون نم کشیده یعنی همون کتاب رو بده قبل چاپ یه متربی بخونه و ویراستار شده چاپش کنن.

 2. Thumb up 3 Thumb down 0

  سلام مطالب روی سایت خیلی کم است لطفا مطالب مفید بیشتری روی سایت ارائه دهید.

 3. Thumb up 2 Thumb down 1

  این سوت مسابقات سرود جالب نیست دوستان شما هم اگر با نظر من موافق هستین یا نیستین حتما نظرتون رو بدید.

  • Thumb up 1 Thumb down 0

   با سلام خدمت شما مربی گرامی
   اگر بنا باشد انتخاب سرود را بر عهده خود عزیزان مربی بگزاریم متاسفانه بعضی از دوستان سرودهای مورد نظر ما که مطابقت با موضوع مسابقه و طرح است را اجرا نمی کنند لذا از سرودهای آماده شده در دبیرخانه مراسمات سازمان استفاده شده ، البته اگر با دقت بیشتری همه سرودها را گوش دهید سرودها ازکیفیت تقریبا خوبی برخوردار است.
   با تشکر از شما – منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.
   (صادقی دبیر مسابقات)

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   بله منم با نظر شما موافقم اگه با شیپور باشه بهتره

 4. Thumb up 1 Thumb down 0

  با توجه به این که طرحهای ابتکاری باید در اسرع وقت بدست سازمان برسد چقدر خوب بود که در سایت محلی برای ثبت طرح های ابتکاری می گذاشتید.

 5. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام چرا مراسم عکس تمامی مساجدی که توش اعتکاف برگزار شده نزدین؟؟؟؟؟
  یعنی فقط همون دوتا بودددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام میشه بفرمائیدبرای رابط شدن درفاز۶چطوری بایدثبت نام کنم؟

 7. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام میخواستم عضوسایت بشم,چند وقته قسمت عضویت ازداخل سایت برداشته شده میخواستم راهنمایی کنین.
  درضمن قسمت ثبت نام برای مربیان هم بسته درحالی که به ماگفتن ثبت نام ازداخل سایت انجام میشه.
  باتشکر

 8. Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام. من میخوام رابط بشم تو فاز ۶ باید چیکار کنم؟

 9. Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام در فاز ۶ ثبت نام مربی دارید؟کی میتونیم ثبت نام کنیم چطور

 10. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام خداقوت
  من مربی هستم اما اسمم در لیست سازمان نیست من باید چه کار کنم ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 11. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام خسته نباشیدچه طوری میشه واسه فاز بعد ثبت نام کرد

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   با سلام
   اگر فاز قبل مربی بودید کافیست حضور خود را به رابط اعلام کنید و اگر می خواهید در طرح شرکت کنید مهلت ثبت نام مربی تمام شده است.

 12. Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام.من این فاز مربی شدم ولی رابط ندارم لطفا راهنمایی کنید

 13. Thumb up 0 Thumb down 0

  برنامه شما قشنگ بود .باری آقا علی ابن موسی الرضا بهتر از این هم خواهد شد.

 14. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام.چطوراسم خودمومیتونم درسایت ببینم.چون قبلا ثبت نام کردم میخواستم مطمئن بشم باتشکر

  • Thumb up 1 Thumb down 0

   با سلام
   به آدرس http://www.khad.ir بروید و در فرم ورود کاربران کدملی و کلمه عبوری که هنگام ثبت نام ثبت کرده بودید را وارد کنید.
   اگر اطلاعات شما به درستی ثبت شده باشد وارد پنل خود می شوید.

 15. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام وعرض ادب
  ازاول فاز۶تابه حال ظرف دوهفته ۳بارلیست مربیانم تغییرکرده.هربارکه واردسایت میشم غافلگیرمیشم،ممنون که اینقدربه تنوع کاری مافکرمی کنیددیگه کافیه.ممنون

 16. Thumb up 6 Thumb down 0

  یه پیشنهاد …
  اگه بشه این نکته تو جلسه آینده دکتر عصارنیا با مربیان ( اواخر هفته جاری ) اعلام بشه و موضوعیت پیدا کنه …
  همانطور که رابطین رو الزام کردین که هفته ای یه بار یا دوبار به پنل کاربریشون سر بزنن و مطالب و پیامها رو دریافت کنند مربیان رو هم به چنین کاری الزام کنید … چون بعضی از پیامها و مطالبی که قراره ما رابطین به اطلاع مربیان برسانیم به گونه ای هست که در قالب یک یا دوپیامک نمی گنجد و تا حدودی هزینه دارد … در صورتی که اگر همین پیامها و دستورالعملها و … در قالب سایت خادمین به مربیان ابلاغ شود بسیار بهتر و کاملتر و با صرفه جویی بسیار همراه است … مثلا همان پیام ابلاغ طرح دهه غدیر ( برنامه تئاتر سالن شهید بهشتی ) که در صندوق پیامهای من هست رو من به همان صورت برای مربیانم ارسال کنم …. و در ذیل همان پیام اطلاعاتی شامل تعداد و آمار شرکت کنندگان در برنامه ، روز و ساعت رفت و برگشت ، نوع سرویس درخواستی ( اتوبوس یا مینی بوس ) و انتقادات و پیشنهادات ( نحوه برخورد راننده سرویس و ارزیابی عملکرد راننده ) و بازخورد برنامه تئاتر و بیان هرگونه مشکل پی آمده و ….. را بخواهم …. سپس مربی بعد از اجرای برنامه فوق و پایان برنامه به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای همه موارد فوق را ذکر کند و یا برای من ارسال کند یا به صورت مستقیم برای نیروی انسانی ….. چطور بود ؟؟؟ خوب پیشنهادیه … نه ؟؟؟

  • Thumb up 4 Thumb down 0

   با سلام و تشکر از پیشنهاد شما
   این امکان برای مربیان در سامانه پیاده سازی شده است و برخی از مربیان از آن استفاده می کنند اما متاسفانه همه ی مربیان به اینترنت دسترسی ندارند.

  • Thumb up 1 Thumb down 1

   با سلام و تشکر از پیشنهادتان
   لطفا این پیشنهاد را امروز در جلسه دکتر مطرح کنید.
   با تشکر

 17. Thumb up 5 Thumb down 0

  باسلام و خسته نباشید خدمت روابط عمومی عزیز :
  خب بعضی از رابطین هم به اینترنت دسترسی ندارند ولی چون مجبورند از زیر سنگ هم که شده اینترنت پیدا می کنند و کارشان را انجام می دهند …. من بیشتر منظورم این بود که همانطور که رابطین را مجبور کرده اید مربیان را هم مجبور کنید و این فرهنگ استفاده از اینترنت و سریع و آسان شدن کارها و صرفه جویی در هزینه ها و به روز بودن را در مربیان نهادینه کنید …. والله من از روزی که به مربیانم ابلاغ کرده ام که باید اطلاعات خود و متربیان شان را به روز کنند و حذف و اضافه ها را اعمال کنند دو سه نفرشان می گویند ما بلد نیستیم و خونمون اینترنت نداریم و یا به من می گویند وقت نداریم و خودتون این کارها را برای ما انجام بدهید و هزار جور بهانه بنی اسراییلی …. بیچاره همه رابطین که دسترسی به اینترنت ندارند ولی هر طور شده از طریق کافی نت و فامیل و …. دسترسی پیدا می کنند و اوامر سازمان را اطاعت می کنند …. چقدر خوب بود که مربیان هم ملزم بودند ….

 18. Thumb up 1 Thumb down 1

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی ترم سه اموزش زبان انگلیسی هستم میخواستم مربی بشم اما وقت ثبت نام کدملی وکلمه عبور میخواد کلمه عبور نمیدونم چی بزنم.فاز ۵ت کی وقت داره؟چطور ثبت نام کنم؟کدوم سازمان ارائه داده که بتونیم حضوری بریم؟

  • Thumb up 4 Thumb down 0

   سلام.جلسات آموزشی که پنجشنبه هاست خیلی در روز بدیست چون متربیان من فقط پنجشنبه عصر میتونند بیان وعملا من نمیتونم جلسم رو برگزار کنم درحالی که باید بامتربیان در مورد طرح های مشارکتی هم صحبت کنم.کاش یک زمان دیگه ای کلاس میگذاشتید.

 19. Thumb up 2 Thumb down 0

  واقعا کار جالب وخیلی خوبی است از شما متشکرم

 20. Thumb up 7 Thumb down 0

  سلام علیکم ……

  یه سوال … یکی از مربیان من سوال کرده : اگر مربی نخواهد در طرحهای مشارکتی شرکت کند مشکلی هست ؟؟؟ چون ایشان ( البته با توجه به شناخت و ارزیابی که از ایشان کردم ) تمایل و علاقه به طرحهای مشارکتی ندارند و چندان دغدغه مند نیستند …..

  • Thumb up 1 Thumb down 0

   با سلام
   به دلیل اینکه این فاز بیشتر برروی برنامه های مشاکتی تمرکز داریم به مربیانی که برنامه های مشارکتی انجام نمی دهند خدماتی داده نمی شود.

 21. Thumb up 3 Thumb down 0

  از لحاظ حقوق و ….. اینا چی ؟؟؟

 22. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام من در قسمت ورود کاربران با شماره ملی وارد میشم اما خطا میده .چیکار کنم؟

 23. Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام روابط عمومی عزیز ….
  خانم صفیه کارگر شورکی یکی از بهترین مربیان بنده هستند …. فکر میکنم مشکلشون رو متوجه نشدید …. ایشان وقتی میخواهند وارد پورتال خودشان درقسمت http://www.khad.ir بشوند با خطا روبه رو می شوند … میگن هیچ جوره کدملی شون رو قبول نمیکنه و …. به من گفتن … منم گفتم بیان مستقیما داخل سایت طرح مشکل کنند ولی ظاهرا شما فکر کردید ایشان رابط هستند و مشکل ثبت نام و ورود به سامانه فعالان فرهنگی رو دارند …. بی زحمت مشکلشان را پیگیری کنید تا بهشون اطلاع بدم …. ممنون از زحمات شما ….

 24. Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام بعضی از متربیان من مهاجر هستند اطلاعاتشا ن بدون کد ملی ثبت نمی شود چه کار باید انجام دهم؟
  در ضمن کد ملی خود من اشتباه است و قابلیت ویرایش ندارد چه کنم؟

 25. Thumb up 1 Thumb down 0

  ممنون …. اطلاع رسانی کردم …..

 26. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام بنده مربی واهل قم هستم من تازه باسایت شما اشنا شدم
  باتوجه به اینکه امکان استفاده حضوری درکلاسها راندارم خواهشمندم مطالب کلاسها رادرسایت بگذارید.
  ومطالب تربیتی اعم ازچگونگی ارتباط گیری باکودک ونوجوان و چه مطالبی درکلاسها گفته شود وبیان احکام و.مسایل تربیتی . . وداستانهای اموزنده و. . . . درسایت بگذارید
  همچنین بیوندهایی که مربوط به کارتربیتی باکودک ونوجوان است درسایت بگذارید

  • Thumb up 1 Thumb down 0

   با سلام
   قرار است محتوی همایش های آموزشی در سایت قرار بگیرد
   شما می توانید از مطالب بخش ویژه مربیان و تجربیات استفاده کنید.

 27. Thumb up 1 Thumb down 0

  شعری در زبان حال حضرت زینب در اربعین حسینی
  اگرچه در سفر شام رنج و صدمه کشیدم

  هزار شکر شها ماندم و مزار تو دیدم

  چگونه شرح دهم نازنین برادر زینب

  تو خود گواه منی کاندرین سفر چه کشیدم

  به زیر نیزه و شمشیر و سنگ و خنجر و پیکان

  چو یافتم بدنت مرگ خویشتن طلبیدم

 28. Thumb up 2 Thumb down 0

  اربعین حسین، چه عدد سنگینی

  چه عدد سنگینی!

  چهل روز گذشت…

  چهل روز بی حسین گذشت…

  چهل روز بی حسین بر تو چه گذشت؟

  در این چهل روز چه ها که ندیدی؟

  از آن دم که دست، زیر پاره های تن حسین فاطمه بردی و خدایت را تمنا کردی؛ این قلیل بپذیرد، چه ها که ندیدی

  آتش، سیلی، تازیانه، اشک کودکان، سرهای….

 29. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام ، چرا من تو ریز امتیازات ۵ امتیاز دارم اما امتیاز آزمایشیم ۴ از ۷ است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 30. Thumb up 1 Thumb down 0

  دیدگاه من از طرح خادمین بسیار جذاب و پر کار و اثر گذار می باشد

 31. Thumb up 1 Thumb down 0

  باعرض سلام و خسته نباشید لطفادرموردطرح های ابتکاری که از مربیان می خواهیدحداقل مکان به ان ها داده شود مثلا درموردهمین نمایشگاه زشتی ها وزیبای ها بنده نظرات جالبی داشتم اما به علت نبود مکان مناسب نتوانستم اجرا کنم لطفا مارایاری نماید.

 32. Thumb up 1 Thumb down 2

  چرا امتیاز مسابقه من صفره. فکر نمکنید با این حقوق کم این فاز باید مربی رو دلگرم به کار کنید نه دلسرد من هم فرم رو زود تحویل دادم و هم برای بهانه های بنی اسراییلی که گرفته شده بود توی جلسه اصلاح طرح شرکت کردم . اگه مثل رابط شدن بند پ بعضی ها قرار طرح ها هم از این پند پیروی کنه بفرمایید تا بعضی ها انصراف بدن.اکثر دوستانی که من باشون در ارتباطم خیلی بیشتر از این حقوق جای دیگه میتوان بگیرن فقط به خاطر عشقی که به بچه ها و مربی گری دارن ادامه میدن که فکر میکنم فهمیدن این براتون مشکل باشه

 33. Thumb up 2 Thumb down 2

  با سلام خدمت شما مربی گرامی همانطور که خودتان هم ذکر کردید انگیزه ی اجرای این طرح حضرت رضا علیه السلام می باشد طرح خادمین شهر بهشت یک طرح فرهنگی است وهزینه ی اهدایی از طرف سازمان صرفا جهت کمک کردن شما در اجری طرح می باشد لازم به ذکر است طرح شما در کنار طرح مربیان دیگر سنجیده می شودرابطین انتخابی در فازهای گذشته براساس مصاحبه گزینش شدند شما می توانید در این فاز درخواست رابطی داشته باشید

 34. Thumb up 0 Thumb down 1

  من همین فاز درخواست رابطی رو از طریق سایت دادم بهتر بگین دنبال پارتی باشم تا درخواست. زحمت کار رو ما مربی میکشیم حقوق کنده رو رابط ها می گیرن از آخر هم دعوا دارن و باید برای انجام کارها ما بریم دم خونه شون کاملا برعکس.

  • Thumb up 2 Thumb down 0

   حقوق ؟
   جای تعجب داره که نگاهمون انقدر عجیب باشه !!!!!!!!!!
   حقوق !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   زحمات بقیرو با این الفاظ زننده خراب نکنید . لطفا .
   حقوق !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 35. Thumb up 3 Thumb down 0

  خانم یا اقای دل پردرد !
  مگه رابط شدن پارتی می خواسته من اولین باره که می شنوم!!!!!
  بزرگوار ! به نظرت ما الان بازوی سمت راست استانداریم یا بازوی سمت چپ یک وزیری یا مقامی شدیم که شما اینقدر براتون رابطی مهم شده که میگید پارتی !
  حقوق گنده چیه ؟
  خادم که حقوق اصلیش دسته اربابشه ! من منکر حق الزحمه نیستم چون کار هر جا هست و براش در اداره کار تعریف شده حقوق هم به دنبال آن هست مگر رسالت آن سازمان خیریه یا کار فی سبیل الله باشد…
  که خادمین شهر بهشت توسط یک ارگان اداره می شود …
  و تعریف کار داده است ..
  شما مربی هستید و هر چه قدر به درجات اخلاص نزدیک تر میشید حقوق تان نزد خدا بالاتر میره خوش به حال شما …
  ما وقتی اداری فکر می کنیم و ریالی …در برابر شما مربیان مخلص واقعا سکوت اختیار می کنیم
  پس عزیزم نیت خود را با حرفهای این و آن خراب نکن … ما برای راحت تر شدن کار شما مربیان رابط شده ایم و هر کس وظیفه اش را انجام می دهد… ما هم مشکل مالی زیاد داریم و ما هم به سازمان نق میزنیم … ولی حقوق گنده ای هم هنوز نگرفته ایم پس بهتره به هدفی که در پیش گرفته اید بیشتر و بهتر فکر کنید…
  ما اینجا فقط پولی را به عنوان برکت از شهر بهشت دریافت می نماییم وگرنه با حقوق رابطی مطمئن باشید یک زندگی را نمیتوان چرخاند که شما آن را خیلی گنده قلمداد می نمایید… این فقط هدیه شهرداری است…

 36. Thumb up 2 Thumb down 0

  اداره یک کار تشکیلاتی
  آیا مدیریت یا رهبری ؟
  مدیریت بیشتر جنبه اداره یک تشکیلات را در فالب وظایف تعریف شده مدیر است و چارچوبی و بیشتر فیزیک و ریاضی منشی است (بعد سخت انسان) ولی رهبری توانایی نفوذ بر قلب انسان ها است و جنبه روانی و عاطفی ان بیشتر و تنها بعد فیزیک و مکانیک و ریاضی گونه بودن را ندارد(بعد نرم انسان). خوب است که ما کارها را مدیریت نماییم ولی چیزی که قلب ها را جذب و تربیت می کند رهبری است یعنی نفوذ در انسانها که این یک خاصیت کاریزماتیکی و فرح بخشی در دل افراد است که نسبت به یک رهبر پیدا می کنند و همه جوره او را قبول می کنند ….
  پس به امید رهبری نمودن قلب های بیشتر انسان ها ….

  خلیلی

 37. Thumb up 7 Thumb down 1

  یا امام رضا خیلی خدمت را دوست دارم
  ولی واقعا امروز با خودم گفتم وایییییییییییییییییی خدایا چه اشتباهی کردم
  تو این تشکیلات اومدم ….
  شرمنده ام که این را میگم چون واقعا ۱۱ ماهه که هر روز به بهتر شدن اون امیدوارم
  البته هر جا که سختی کشیدم خدا باهام بوده
  کاش بفهمید که وقتی یک راهی را شروع می کنی و همه بهت یا علی میگن بعد وسط راه تنهات میذارن
  بعد هی باید بهشون امتیاز بدی یا باید مدام توجیهشون کنی .. توجیه روانی تربیتیشون کنی
  هی انگشت روی عرق تربیتی و خدمت به امام رضا را بهشون بگی ولی غافل از این که عمرت رفت و جونتو بالا آوردند
  خدا میگه لایکلف الله نفسا الا وسعها
  بابا بخدا مربیی که خودش مشکل تربیتی داره و من هم که کم صبری گاهی دارم یا اینکه وقتی بالادستی از بی برنامگشی منو به حد جنون می رسونه .. واسه همینه که میگم ای خدا چه اشتباهی من مرتکب شدم …
  بخدا جدایی از فاز و دوستان و یادگرفتن از تجربیاتشون رو دوست دارم ولی ولی رمز پایداری تشکیلات نظم درست آن است …
  درمن هیچ وقت شاکی نمیشدما .. دندون رو جیگر میذاشتم که … درست میشه ..
  ولی الان باید بگم ای دوستان بالادستی ما کارمون رو بلدیم اگه لبیک گفتیم واستادیم و روی حرفاتون برنامه ریزی کردیم
  برنامه ما تا حدودی انعطاف پذیر بود ولی ولی وقتی هزینه و پول به میون میاد مگه میشه بری به طرف بگی اقا میشه اینو پس برداری؟؟؟ یا میشه گفت ای وای این همه اسراف چرا ؟ این سبک زندگی نیست!
  اگر هدف سمبل کردن و مانور اجتماعی فرهنگی دادن کنار پروژه های دیگران است که پس هدف گمشده !
  آی رابطا آی مربیان یکی بگرده تورو به امام رضا این هدفو پیدا کنیدش کجاس
  اسراف کردید رفت …
  بسه اجرهمه با ولی عصر …
  عزیزم وقتی پول بیت المال دستته بیخود بدون برنامه و مشورت با بالادستی ولخرجی میکنی و بعد از سازمان میخوای …
  سبک زندگی خوردن پول بیت المال نیست ! اینو هم به خودم میگم همه به بالایی ها هم به بقیه ….
  عزیز من شما روز اول بگو بیا فی سبیل الله هر کی لبیک گفت وامیسته
  این بودجه فرهنگی شهردای رو چرا دارید بدون مدیریت خرج می کنید
  شما نمی دونستید که نوجوان راهنمایی عکاس نیست ! چرا جنابان فرمودند کار مربیان کم بار بوده !
  چرا وقتی ما رابطا گفتیم پول زیاد به مربی ندید مدیریت هزینه نکردید مسخره است که ۱۵۰ تومان دادید مربی ۵ تا گلاسه عکس ۱۵۰۰ چاپ کنه خوب این که با ۱۰ تومان عکس چاپ میشه چار متر ساتن و چتایی و مقوا که نمایشگاه شد …
  اگر ظرفیت مربی را بالا بردید بهش اعتماد کردید چرا یک جای بهتر را نمایشگاه نزدید چرا حجم طرح ها را بالا بردید این همه ؟
  فرمودند که غرفه ها خالی نماند بعد اندازخه غرفه را کوچی کردید و غرفه یک نفره را به ۸ نفر دارید میدید. این برنامه یک ماهه داره عوض میشه .. چرا نمودار امتیاز دهی به خودتون را ترسیم نمی کنید ؟ ؟؟؟؟/
  مربی امروز از بابت تلاشهاش داشت گریه میکرد …
  اون بالا چه خبره …
  هماهنگی با ارگان ها اگه سخته چرا اینقدر تو جلساتتون تاکید روی این پروژه داشتید و دارید ..
  شما ما جوان ها را هم نا امید و بی انگیزه کردید …
  ۱۰ نفر کادر جوان که در دبیرخانه نشستند بیچاره ها غرغر همه را باید بشنوند مدیون هستید به اعصاب و روان آن کادر ثابت …
  بگیم نه این خدمته ما می بخشیم نه … من مربی و رابط با سابقه را آوردم تو سازمان که یک دغدغه ای به راه حل خوبی برسونه به چار تا بچه چیز یاد بده …
  شما برنامه ها تون نا مناسبه …
  این راه به نتیجه نمیرسه … من اینارو می نویسم باز فاز بعدی من را هم مثل یک عده دیگه از ستاد دبیرخونه مرخص کنید !!!
  این ها به خاطر عجله ای است که شما واسه اختتامیه فاز ها دارید همیشه !
  فاز قبل هم شبیه همین بود …
  کسی که اول این طرح را داده اول در اجراش با آرامش پیش رفته ولی الان فاز ها داره با خروجی ضعیف و هزینه بالا پیش میره چه خبره ؟ شما نزدیکای یک پروژه مثل نمایشگاه هی برنامه جدید میدید… بابا شما برای نمایشگاه ۲ ماه قبل فیکس می کردید که بعدش تغییرات را در ۲ ماه پخش کنید تا مربی شاکی نشه … روهای آخر بخدا دارید اذیت می کنید … ! تصمیمات احساسی می گیرید … لحظه ای و خیلی به نظر هر کسی بها میدید… چه خبره یک حکم کلی بدید.. بی نظم شدید … آبروی خادمین در خطره … جذب مربیان فعلی در خطره و جذب جدیدها هم بسیار سخت تر چون مشتری ناراضی حداقل ۳۰ درصد از مشتریان جدید را منصرف می کند
  این از تخصص درسیم گفته شد …

  من بخدا چون فشار را امروز از نزدیک با جمع زیادی از مربیان لمس کردم واقعا جوووووووووش آوردم
  خدا انشاالله کمک کنه …به هم مون که پیش امام رضا شرمنده نشیم بابا به خدا همه خیلی دارن صبوری می کنند …
  حق بدید..
  تقریبا همه کسانی که من دیدم فعلا دو سه روزی پنچر شدن و باز این رابطای بد بخت .. باید جور این بی برنامه ها را بکشند…
  تورو خدا به کارتون مغرور نشید که شیطون دست و پای همه رو نگیره … یک کم توکل کنید … افراد زیر دستتون ماشین هوشمند نیستند ! انسانند فکر دارند عاطفه دارند…
  بروکراسی اداری فاز ۵ را کم کردید بی برنامگی را به آن اضافه کردید…
  رشد کاریکاتوری را حواستون هست …
  حساب کتابتون بسیار ضعیفه … توقعاتون بالاست و بعدش هم محکم کاری هاتون فوق عالی …
  مربی پولارو برگردونه وفاکتور کنه و دقیق باشه ولی شما سر وقت و آن تایم پول مربی و رابط را ندید خب اون بد بختم شاید کمی پول نیاز داشته باشه
  چرا حتی حقوق پرسنل دبیرخونه را معوق می دید… اونا میخوان تنهایی برند بهشت واسه کار فی سبیل الله …
  این حق الناسه اگه پول کارمندتون رو نگه دارید .. چرا خودمون از امام رضا و امام علی درس نمی گیریم… !
  باشه قبول حقوق نیست حق الزحمه هست ولی برکت داره این برکت به آدم روحیه میده … درست مدیریت کنید …

 38. Thumb up 4 Thumb down 1

  پیشنهادات به همه کادر برنامه ریزی و حتی مخاطبین
  ۱- تهیه بروشور از چینش غرفه ها به ترتیب ورودی و با توجه به اسامی آن ها و پخش بروشور در اول برنامه و یا حتی به مربیان یا رابطین قبل از ورود در مینی بوس یا اتوبوس های ایاب ذهاب
  ۲- فرم نظر سنجی تعبیه شده در همان فرم ورودی برنامه غرفه ها و همچنین برنامه آمفی تئاتر به منظور اطلاع رسانی پویا
  ۳- وجود یک دستگاه بلندگوی داخل سالن غرفه ها جهت اعلام برخی از برنامه ها به مخاطبین چون ممکن است غرفه ها ویدئو پروژکتور و یا پخش کلیپی داشته باشند ترجیحا صدای آن بلندگوی مرکزی صرفا اطلاع رسانی باشد و نیازی نیست مزاحمت برای برنامه غرفه ها ایجاد نماید
  ۴- پذیرایی مناسب ابتدای مراسم در یک سمت ورودی با ژتون و درون پک یا پلاستیک که فضا کثیف نشودو با توجه به اینکه امکان نظافت داخل سالن یا امفی تئاتر موجود باشد اگر پذیرایی خیلی پر آشغال است در هنگام برگشت داده شود. البته اب حتما باید در سالن باشد و فراموش نشود که مخاطب بین ۳ تا ۸ واقعا خسته می شود ..
  ۵ وجود غرفه خوردنی هم خوب است ولی شاید برای همه مقدور نباشد و مخاطبین مهمان ما هستند و باید یک پذیرایی مختصر داشته باشند …
  ۶- نیاز به بی سیم حتما هست
  اگر فضا خیلی بزرگ باشد ما که هنوز ندیدیم مثلا برای هر ۴ غرفه یک مسئول تعیین شود که مشکلات یا نیازهای غرفه را به اطلاع مسئول بالاتر یا برادران برساند.
  ۷- انتظامات با کارت و هر ۱۰ غرفه ای یک انتظانات آقا یا برای سالن خواهران دو نفر از نیروی انتظامی ..
  ۸- انتظامات مثل حرم مراقب ازدحام بیش از حد و بی هدف برخی افراد را داشته باشند نه این که اگر در ورودی غرفه ای شلوغ است و برنامه دارد جلوی دیدن مردم را بگیرد و متفرقشان کند شاید غرفه مسابقه یا نماهنگ یا کلیپی دارد..
  ۹- سعی شود حتما حتما تداخل بین برنامه ها ی بسیار جالب آمفی تئاتر و مثلا اجرای کلیپ غرفه x ایجاد نشود تا مهمانان و ترجیحا غرفه داران نوبت به نوبت بتوانند از برنامه ها نیز استفاده کنند …
  ۱۰- حتما لیست اقلام موجود در غرفه را یک چک و نظارت داشته باشید تا چیزی کم وزیاد نشود .
  میهمانان اگر در ساللن جا نبود می توانند از طریق ال سی دی های موجود در سالن ورودی اگر امکانش در سالن صبا هست استفاده نمایند یعنی اگر دو تلویزیون ال سی دی بزرگ در فضای بیرون غرفه ها یا جایی خاص وجود داشته باشد برنامه داخل سالن را افراد می توانند ببینند حتی مادرانی که کودکانشان در غرفه نقاشی هستند
  ۱۱- مشکل برنامه تئاتر مفهومی سالن ورزشی شهید بهشتی این بود که هنگام سخنرانی یا مولودی قبل از تئاتر بود و مخاطبی که این وقت را به استراحت می پرداخت گاها سراغ غرفه ها می رفت و از دیدن نمایش محروم یا دیر به آن میرسید..
  خب اگر هدف دیدن عکس هاست پس برنامه آمفی تئاتر نباید بیشتر از ۲ ساعت باشد که مخاطب بتواند از غرفه ها هم دیدن نماید .. و هدف جابجا نشود که مرئم برای دیدن تئاتر آمده باشند و غرفه ها را فراموش کنند
  به مخاطب با فکر و با انگیزه احترام بگذارید زیرا او هم علاق دارد عکسها را دقیق ببیند وهم دوست دارد که از برنامه ها نهایت استفاده را ببرد پس خود من کنجکاوم و اگر وسط مراسم نمایش برسم ناراحت می شوم چه خوب است که اطلاع رسانی شود ..
  البته قرار همنیست که دیدن غرفه فقط زنگ تفریح و خوردن پذیرایی باشد..
  ۱۲ مدیریت زمان به مخاطب و هم به اجراکنندگان این طرح کمک می کند به طور بهینه مخاطب از همه چیز لذت ببرد انشاالله.
  ۱۳ ضعف نمایش مفهومی سالن شهید بهشتی را گفتم وضعف خیمه الانتظار هم کمبود آب آشامیدنی در فصل گرم سال بود
  ۱۴ در هر مکانی مسئول هماهنگی بگذارید و یک نفر که هر نیم ساعت به نیم ساعت هماهنگی ها را چک کند.
  ۱۵ کارهای تبلیغاتی را حتی المقدور حذف نمایید که مراسم شلوغ و دست مخاطب پر از پک و سی دی و …پذیرایی نشود چون خسته کننده است و مخاطب حوصله دیدن عکس را نخواهد داشت.
  ۱۶
  ورودی و خروجی و همچنین تنظیم ساعات وسایل ایاب و ذهاب و عدم شلوغ شدن که کار بسیار مشکلی است
  اگر بعد از شب اول ملاحظه شد که عده ای بعد از ایفای نمایش و برنامه ها از سالن خارج می شوند از شب دوم در یک تایم ثابتی غرفه ها کم کم تعطیل کنند یعنی افراد را جمع و جور کنند تا شلوغی باعث بی نظمی و گم شدن یا … شود
  ۱۷ اگر هم که مراسم خیلی همگانی نیست که مشکل بی نظمی و ازدحام انشاااله نخواهیم داشت چون مهمانان شناخته شده اند.
  ۱۸ اگر مابین برنامه ها هم یک آن تراک یک ساعت و نیمه برای بازدید رسمی و همگانی از غرفه ها بگذارید باز هم خوب است چون مخاطب ملزم میشود در سالن قدم زده و بعد از آن پذیرایی و برگشت مجدد او به سالن آمفی تئاتر مقدور گردد.. در این حالت بلافاصله بعد از ان تراک بازدید برنامه جذاب یا تئاتر نباشد چون عده ای هنوز در سالن و غرفه ها هستند…
  ۱۹ کارت ورودی و ژتون برای مدعوین منظم تر و بهتر است اگر امکانش باشد..
  ۲۰ ترجیحا انتظامات از گروه ها بخواهند همه در یک ردیف بنشینند تا همه دنبال هم نگردند
  ۲۱- فعلا یادم نمی آید تا بعد
  التماس دعا

 39. Thumb up 3 Thumb down 2

  آقای خلیلی خوب گفتید و واقعا حرف دل ما رو زدید نمی دونم چرا این شهرداری اینقدر بی برنامه است و چرا اینقدر خسیس
  بابا ائمه گفتند پول کارگر جماعت رو قبل از خشک شدن عرقش بدین. حالا شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 40. Thumb up 2 Thumb down 0

  این همه مطلب شما بازم نقطه نگاهتون روی همین حق الزحمه است ؟
  من صرفاً هدفم مشکل مالی نبود من همه جوانب و از طرف همه افراد مربی و رابط و … اعلام کردم .. نگران نباشید انشاالله که تسویه خواهد شد..
  با برکت باشه دیر باشه و کم باشه … انشاالله از قبل اون بتونیم پروژه های خوبی را رهبری و افرادی را خوب تربیت کنیم همچنین خودمون را …
  اقتصاد فقط یک جنبه زندگی است ولی مدیریت آن مهم است
  اقتصاد مقاومتی یعنی در برابر فشارهای اقتصادی چه کسانی پایه مقاومتری دارند و باز هم لبیک کار فرهنگی و ملی و تربیت یخود را انجام می دهند .. درسته که باید سازماندهی با برنامه تر باشه ولی سبک مدیریت اقتضایی ایجاب می کنه که سازمان گاها به دلیل شرایط مخیتلف و افراد مختلف برخی از برنامه ها را تغییر دهد و این بستگی دارد که چقدر ما مقاوم شده و شرایط را درک می کنیم. همه چیز در حال تغییر است نوع مدیریت ان فرق دارد باید این سبک را برای افراد روشن کرد … اداره کردن یک بحران و تغییر اماده سازند.
  چون فرهنگ و تربیت نوجوان در خطر افتاده باید در این راه قدمی برداشته شود و دغدغه داشت و بحران را اداره کرد. بحث مالی تنها گزینه نیست مشکلات در همه جا هست…
  شکر خدا که روزی رسان خداست …
  خلیلی

 41. Thumb up 3 Thumb down 0

  خانم گلناری تکبیر را به خطبه های من گفتید .. ممنونم از تشویقتون .. پیروز باشید که هستید همیشه..
  من از همه طرف نوشتم که کسی به خودش نگیره .. بالا دست و مربی و رابط از نظر من همه باید رشد کنند همه باید تربیت بشوند .
  من خودم نفر اول که باید از بقیه تربیت بهتر و بیشتری را یاد بگیرم .. از خود شما کلی چیز یاد گرفتم !
  هر چیزی که شفاف باشه بذر کینه از دل بعضی ها رو پاک میکنه .. وقتی بعضی چیزا مخفی میشه جلوی کار و ذهن پاک را میگیره …
  مرسی از تشویق شما… و مزاح شما..

  • Thumb up 2 Thumb down 0

   سلام خلیلی جان و خسته نباشید بابت اینهمه زحمت و تلاش و پشتکار …
   اعتراف میکنم که حرف تان کاملا حساب است … همه ما نیازمند رشد و تربیت هستیم …. لذا مجددا خدمتتان عرض میکنم …… تکـــــــــــــــبیــــــــر !!!!
   الله اکبر .. الله اکبر …. خمینی رهبر …. مرگ بر ضد ولایت فقیه …. درود بر رزمندگان اسلام … سلام بر شهیدان … و …

 42. Thumb up 1 Thumb down 0

  طرح خوبی است.
  من از نمایشگاه سبک زندگی خادمین شهر بهشت دیدن کردمواقعا خیلی زحمت کشیده بودند . فقط راه روی بین غرفه ها بدلیل فاصله کم ، جالب نبود و با توجه به استقبال همشهری ها از نمایشگاه باعث میشد که خیلی از غرفه ها رو نتونن بازدید کنن

 43. Thumb up 1 Thumb down 0

  دقیقا روز اولی که سازه ها آماده بود و غرفه ها را تقسیم می کردند مثل روز برام روشن بود و به چند تا از دوستان گفتم که این غرفه ها می خواهند دیده شوند با این نوع چینش در ساعات شلوغی واقعا باید انتظامات قوی تر عمل کنند و این راه رو هم موقع تردد مرد و زن مشکل ایجاد می کند و هم این که واقعا غرفه های وسط دیده نمی شدند من که واقعا غرفه های کنار نمازخونه بالا را دوباره برگشتم اول سالن از اول نگاه کردم … مثل راهروی غرفه های تنگ پایین .. وقتی کار مربیان آقای سالن کنار نمازخانه پایین را بررسی میکردید میشد که فضاهای بهتری را به پرکارتر ها داد و سالن های برادران که میشد به راحتی یک ماشین از میان آن گذراند… بزرگواران مشاور طرح داشتید متناسب با آن غرفه می دادید … غرفه سایت و تشریفات مهمانان بزرگ … کارگاه آموزشی کوچک … چه دلیلی داشت ؟؟؟

 44. Thumb up 1 Thumb down 0

  به قداست امام رضا قسم
  امشب وقتی سر سفره نشسته بودم پدرم بهم گفتند … من زمحمت کشیدم که درس بخونی به یه جایی برسی !
  دوست داشتم دکتر بشی .. حالا اینقدر عذابتو باید ببینم …
  چی کار کنم شما بگید من درس و دانشگام تموم شده یکی منو معرفی کرد از فضای خادمین خوشم اومد ولی اینقدر مشغله داره که نمیذاره من به ادامه تحصیلم فکر کنم یا این که دنبال استخدام در یک اداره یا شغل ثابتی بشم … بعداز حرف پدرم واقعا خستگی بر تنم موند واشکم دراومد که حیف که نتونستم به بابا توضیح بدم به نظر شما بهش چی بگم ؟
  مامانم هم گفت : مامان ولش کن …برو از اول بشین واسه پزشکی بخون … نمی خواد اینقدر وقت تو بذاری واسه کاری که تهش معلوم نیست ..
  گفتم من کار با مردم رو دوست دارم جالبه تجربه کسب می کنم ! ولی اونا
  گفتن ما میخواهیم واسه خودت کسی بشی نه این که کار موقت و بی حساب و کتاب داشته باشی و اعصابت و روحت در خطر باشه…. این چه کاریه به شما دادن!!!
  چی کار کنم شاید فاز بعدی انصراف بدم … میدونم کار راحتیه ولی باید بشینم واسه استخدامی ها درس بخونم یا مقاله علمی بنویسم ..
  به نظرتون برای چی بهم این حرفها رو زدند؟؟/ اینا بابا مامانند ولی فردا چی میشی ایا همه پدر مادر میشن که دلسوزی کنند یا ؟؟؟

 45. Thumb up 1 Thumb down 1

  حرف راست ؛ واقعا حرفت راست بود تازه شما هنوز مجردی و همسر و فرزند نداری .نمی دونی ما از دست این کارهای شهرداری چی ها که از همسر و فرزندمون شنیدیم و هیچ جوابی نداشتیم.

 46. Thumb up 1 Thumb down 1

  سلام خسته نباشید لطفا برنامه هاتونو منسجم کنید وبجای نمایشگاه زدن وصرف هزینه بیجا بیشتر بفکر تعلیم متربیان باشیدهمون برگزاری کلاس وتدریس کتاباییکه میدادین خیلی خوب بود در کنارش مربی مطالب بسیار دیگری به متربی می آموخت

 47. Thumb up 0 Thumb down 0

  با ادب و سلام و احترام
  عزیز بزرگوار
  کلاس و درس و مدرسه و تلویزیون همه کار شمارا هم انجام میدن ولی کدوم مربی دست متربی را گرفت و گفت بیا با هم بریم به تحلیل فرهنگ یم منطقه یا رمدم بپردازیم .. کار جمعی … روحیه کار جمعی واسه همین جواب نمیده که یکی مثل شما انگشت میذاره روی یک ضعف مالی یا مادی …
  کار مشارکتی را باید جوان و نوجوان یاد بگیره باید با واقعیت های اجتماع روبرو بشه فقط تعلیم وتربیت که تو کتابها نیست .. شما نظریه دکتری هم بخوای ارائه بدی باید روحیه پژوهشگری را در یمک سیستم منسجم یاد بگیری و بدونی در یک محیط مشارکتی چه وظیفه ای داری .. کتاب و مدرسه فقط وظایف فردی را گوشزد می کند ولی اصالت جمع ایجاب می کند که کار گروهی و هم افزایی اون را هم شناخت و امتحان کرد ..
  یک کم زاویه دیدتون رو بچرخونید و کارهای خوب نمایشگاه را هم منصفانه ثضاوت کنید .. برای همین مردم خرج و هزینه شده نگران نباشید براش برنامه از قبل دیده بودند از حقوق حضرت عالی یا بستگانتون کسر نشده …

 48. Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام وخسته نباشید
  خدمت کلیه مربیان متربیان و پرسنل محترم سازمان فرهنگی شهرداری امیدوارم حرف دل همه مربیان و رابطین را گوش کرده و برای بهتر شدن روند طرح در فازهای آینده برنامه ریزی دقیق تری انجام بگیرد تا بتوانبد رضایت همه رو تا اندازه اید جلب کنید موفق باشید

 49. Thumb up 1 Thumb down 0

  جانا سخن دل ما میگویی من هم معتقدم که برگزاری این نمایشگاه جز به هدر دادن پول بیت المال جیز دیگری در بر نداشت و به جای صرف این هزینه هنگفت می توانستند با اجرای یک برنامه آموزنده در قالب اردو بیشتر روی متربیان اثر گذاری بکنند

 50. Thumb up 0 Thumb down 0

  اعضای خادمین شهر بهشت . سفر بخیر
  ما را هم دعا کنید
  حتما امشب که شب جمعه است پیش جمکران مولا خواهید بود ما را نیز دعا کنید و حضرت معصومه را سلام زیاد برسانید . یا حق

 51. Thumb up 1 Thumb down 0

  حرفهای جناب خلیلی حرف دل همه مربیان و رابطینه من خودم فازاولی بودم و واقعا به من سخت گذشت بابچه کوچک و اداره زندگی و این حجم کارها .منظورم نمایشگاهه که واقعا اسراف بزرگی بود آنهم ازهزینه بیت المال باورکنید خستگی به تنمون موند با اون همه دوندگی و تلاش که باعث شد غرفه برتربشیم هدیه متربیام بلیط استخر بود و حق الزحمه هم هنوز پرداخت نشده جایزه مربیان برتر هم که سفر بود به دردم نخورد چون بچه کوچک داشتم کلا همش اسراف بود و اسراف .حتی بعضی از بازدید کننده ها می گفتند اینا همه از عوارضیه که ما به شهرداری دادیم ما که راضی نیستیم نمیدونم شاید فاز بعد انصراف بدم

 52. Thumb up 0 Thumb down 0

  انشاالله درست میشه !
  هیچ وقت مجبور نیستید وارد طرح داوطلبانه بشید با یک بچه کوچک! وقتی را را اول برگزیدید خب کار پروژه ای همینطوره ! زمانبره ! باید یک تایم هایی رو وقت بذارید عزیزم . بعدشم بازدید کننده هم از جنس انسان است . انسان هم که اگر اظهار نظر نکنه فکر میکنه لال می میره ! نباید به همه حرفهای مردم حساس بود!!!
  حال بهتره که نزدیک عید ۴ تا مطلب از صله ارحام و حساب سال داشتن در زندگی حساب و کتاب دنیوی اخروی یاددادن به مردم . عدم اسراف دم عید را در سایت یاد بدیم! آدم هایی که پیشرفت می کنند رو نگاه کنید و الگو بگیرید این دم و دستگاه نظردادن و چشم و هم چشمی ها و دهان بینی های مختلف را ول کنید چه تو جمع آقایون چه تو جمع خانما!!!
  رقابت خوبه ولی سازنده …
  مشارکت و رقابت باید خارج از بستر تنگ نظری و حسادت و مقایسه باشه یعنی به دور از این که عده ای به شرایط نا مساعد دامن بزنند ..! البته نظر و شکایت و تایید باید باشه چون لازمه پیشرفت سازمان به رسیدگی به شکایاتش است نه فقط به به چه چه ها !!
  دقت کنید که شناخت از همه چیز مهمتره . شناخت قوت و ضعف از هر چیزی مهمتره . فقط قضیه دفاع کردن از خود نباشه … اگه سازمان میاد در جلسات توجیه می کنه خوبه ولی به خودم این نصیحتو می کنمم که قدری در قضاوتهامون عجله نکنیم و اجازه بدیم زمان اگر حلش نکرد قشنگ و توپ انتقاد سازنده کنیم !!

 53. Thumb up 2 Thumb down 0

  با سلام عزیز بزرگوار !
  یکی از مسافران اردو اونقدر از کیفیت هتل و از تهران و … تعریف یا در لفافه حرف زده بود که من لازم دونستم که اون سفرنامه را بخونید که نوشته خوب بود ولی به اطلاعات مخاطب چیزی اضافه نکرد البته به من ! جون فقط تعریف از یک چیزهایی بود که براش جالب بوده است ! مطلب انتقاد نهفته داشت” من در جوا براش اینارو نوشتم که…….
  در متن مثلا نشنیدن صدای اذان … یعنی چی ؟ دیر رسیدید و صدا نشنیدید یا مشغول بودید اذان نشنیدید یا تهران اذان پخش نمی شود ! یا تهران با نماز و اذان مشکل دارد یا بی نمازند یا می خواستید از خادمین مخلص تعریف کنید یا از مشهدی ها خوب بگید یا بگید که خیلی حالیمون هست و تهرانی ها نیست !!!؟؟
  نه بزرگوار اگر مطلب شما را یک تهرانی بخونه میگه ای بابا این نویسنده فکر کنم تا حالا تهران نیومده !؟ البته بماند که شاید کم توجهی هم بعضی اوقات باشد ولی این جا در این صفحه جای مناسبی برای نوشتن این انتقاد نبود … هر سخن جایی و هر …. دارد !
  اگر تهران بد بود سفر رفتن شما کاری اشتباده بود و انتخاب این شهر هم تصمیم نادرستی بوده است . خب بچه مشهد را اگر تهران و قم نیرند پس کجا ببرند ؟ کربلا مکه که بودجه اجازه نمیده ! اگه سیاحت میخواستید بله اصفهان و شیراز و تبریز و کرمان هم خوب بود . بعدشم مگه مشهد هتلهای خوب نداره ! خوبه که شهر توریستیم ما!
  تعریف از اتاق و در و دیواراش یک از حد فراتر بود !
  حالا اگر منظورتون این بود که مسئولین جای خوب گرفتن براتون خب … دستشون درد نکنه دیگه وقتی سفر اغاز شد باید برنامه مکان هم روشن بشه شهرداری که با هزینه اش نمیاد شما رو مثل آموزش پرورش ببره توی کلاسا روی فرش و موکت بخوابید که ! !
  قطار فرق میکنه ! سفر گذریه مقصود مقصده نه اینکه حالا حتما با هواپیما ببره که اونم شهرداری می تونست با هواپیما بفرسته ! اگه یک خادم الگو و نمونه واقعی پیدا بشه که دلسوز مردم باشه چرا که نه ! باید برای نگهداریش خرج بشه !
  خلاصه این که تهران بسیار انسان های با ظرفیت و با جنبه ای داره و بیشتر موارد عقده ای نیستند ! همه چیز دیدند و هر چی بهشون بیا می پوشند حتی اگه مد نباشه من اونجا چند سالی زندگی کردم پیشرفتشون بسیار بالاست ! هر چی امکانات دارند برازنده وجودشونه ! واقعا خوبند و امام رضای کشور ایران رو بهانه همه کارهاشون نمی کنند و هر کاری رو به اسم این که ما مشهدی ها مشهدی ها !!!! در نمی کنند
  برو ببین چه سیل جمعیت جوانان دارند که چه قدر ها برنامه مذهبی و علمی دارند ! درسته مشهد پایه گذار خادمین شهر بهشته و به برکت امام رضا داره پیش میره ولی چه قدر خوبه که مناعت طبع را یاد بگیریم و اول از خودمون شروع کنیم ! مناعت طبع وسعت دید ن. هم نوع دوستی و دوری از هوس های زودگذر و اصیل و خالص بودن !
  انشاالله!

 54. Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام میشه لطفاجوایزتون نقدی باشه شاید یکی دلش نخاد بره استخر”ممنون

 55. Thumb up 0 Thumb down 0

  وای خدایا من چکار کنم اینهمه مربی معرفی کردم حتی خودم ثبت نامشون کردم آخرش اسم یک نفر ثبت شده گویاازبقیه خبری نیس !

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   با سلام
   لطفا مشخصات خود و مربی هایی که ثبت نام کردید را از طریق پیام به نیروی انسانی یا از طریق پست الکترونیک support@khad.ir برای ما ارسال کنید تا مربی به نام شما ثبت شود.

 56. Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام و تشکر از شما برادران زحمت کش در خصوص اجرای زیبای همایش توجیهی فاز ۷ خادمین شهر بهشت واقعا بنده متشکرم از شما با تشکر محمد عمارتی مقدم

 57. Thumb up 3 Thumb down 0

  سلام. و خداقوت خادمای امام رضا علیه السلام.ایشالله همیشه توفیق خادمی آقامونو داشته باشید.
  یک درد دل ساده و مخلصانه.
  وقتی که گفتند قراره اولین همایش توجیهی فاز جدید توی سالن ورزشی شهید بهشتی برگزار بشه خیلی خوشحال شدیم گفتیم(چه با کلاس!!) حتما برنامه خیلی عالیه(توپه). تازه مزایای دیگه هم داره مربیا همدیگه رو می بینن و می فهمن که توی این طرح تنها نیستن و خیلیای دیگه مثل اونا تصمیم گرفتن زیر سایه ولی نعمتشون به نوجوونای شهرشون خدمت کنند و یک قدم برای خدا بردارن و برای رشد خودشون و مردم شهرشون.خوشحال شدیم که می تونیم بگیم ماهنوز یک گروه آدم دغدغه مند فرهنگی داریم که برخلاف صحبت بعضی ها فقط برای پول کار نمی کنند(وقتی اومدیم دیدم عجب جمعیتی داره این خادمین!!!!).گفتیم حتما دیگه این فاز با بقیه وقتا فرق می کنه و کلی برنامه ریزی کردن(سالی که نکوست از بهارش پیداست!) و توی برنامه ای با این عظمت می خوان همه رو اعلام کنن و قراره ایشالله تا آخر فاز دیگه برنامه ها لحظه آخر عوض نشه.!!!!!!(بگین ایشالله). تازه گفتیم دوستامونو می بینیم و کلی حال می کنیم و…
  اماافسوس و صد افسوس نمی دونم کی ما یاد می گیریم تو کارامون برنامه ریزی کنیم اونم از نوع دقیقش. کی مسئولین خادمین می خوان یاد بگیرن که وقت آدما ارزش داره و مصرف بیت المال حساب و کتاب.آخه خداییش شما بگید از این همایش چی فهمیدید و چی نصیب مربیا بخصوص تازه واردا شد؟؟؟؟.. اصلا خود مسئولین فهمیدن چی می خوان بگن ما که نفهمیدیم(هیچکی نفهمید چون هر کی از در می اومد بیرون هاج و واج بود و کلی سئوال تو ذهنش)اگه دقت می کردید از یک زمان به بعد دیگه کسی حوصله نشستن نداشت و کم کم سالن خالی شد مخصوصا آقایون حالا اینم بهش اضافه کنید که مثلا ما مربیای فرهنگی مشهد هستیم با اون آهنگ های !!!!!!! و اون مجری که خیلی بی نمک بود. خداییش نمی خوام همش ایراد بگیریم چون دلم می سوزه می گم چون منم یکی از شمام. چون دلم می خواد خادمین بهترین باشه والا منم می دونم اجرای چنین برنامه با عظمتی و فراخون این همه نیرو و سازماندهی و مدیریت و نظم برنامه و پذیرایی(که خداییش توی این موارد عالی بودید) کار خیلی سختیه (اولشم بهتون خداقوت گفتم!) خواهش می کنم برای برنامه ها هاتون برنامه ریزی کنید محتوا مهمه نه جزئیات(اصلو بچسبید دک و پزشو ول کنید!!!!
  به امید روزی که خادمین یک برنامه فرهنگی همه چی تموم بشه.(ایشالله) دعا کنید ما باشیمو و اون روزارو ببینیم…

 58. Thumb up 1 Thumb down 0

  با سلام خدمت تمام دوستانی که زحمت می کشند
  سوال اینجاست که:
  میخواستم بدونم که برای متربیان کارت غرامت هم داده می شود به هر حال مسئولیت متربییان با مربی است و ممکن است حادثه ای رخ بدهد؟؟؟(مثلا در رفتن دسته جمعی به استخر شنا)
  با تشکر

 59. Thumb up 0 Thumb down 0

  سوالی دارم: ممکنه بفرمایید جوایز جذب های برتر چه وقتی اهداء میشه؟
  یک نکته: در اکثر نمودارهای جذب های موفق، فاصله تعداد جذب بسیار کم است!
  لطف کنید ترتیبی اتخاذ کنید که عادلانه باشه و بخاطر مساوی بودن تعداد نفرات و اختلاف یکی دو نفر تلاش افراد نادیده گرفته نشه.
  ویک نکته مهمتر: لطفا برای افرادی که روی توانمندی های فرهنگی و نیز ویژگی های مذهبی افرادی که جذب کردند دقت بالا داشتند و کیفیت را فدای کمیت نکردند(فاصله تعداد ثبت نام و تایید شدگان شان کمتر است) امتیاز بخصوصی قرار دهید تا برای دوره های بعدی افراد برای جذب این نکته مهم را در نظر بگیرند. باتشکر از همه مسئولین خدوم

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   با سلام
   جوایز برترین معرف ها به زودی اهدا می شود. متاسفانه به دلیل محدودیت در بودجه و اطلاع رسانی که اوایل جذب در مورد کمیت جوایز شده بود، امکان تغییر وجود ندارد.

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   بنابراین طبیعتا در جذب های موفق،
   افرادی راکه مساوی و به یک اندازه جذب کرده اند را در یک رتبه امتیازی قرار می دهید

 60. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام خسته نباشید ممنون از زحماتتون میخواستم بگم مسابقات ورزشی یا فرهنگی(قرائت حفظ اذان و…) برای متربی ها بذارید باتشکر

 61. Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام و احترام ، من مربی جدید هستم و برای ورود کاربران کد ملی و کلمه عبور میخواد که من نمیدونم کلمه عبورم چیه و نمیتونم وارد سامانه بشم خواهشمندم راهنماییم کنید. باتشکر

 62. Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام و احترام حضور مسئولان گرانقدر
  با توجه به اینکه پیام هایی حاوی سوال مسابقه برای مربیان از کتاب دغدغه های فرهنگی از سوی سازمان ارسال می شود و مدت پاسخگویی محدود به زمان خاصی است.چگونه باید به سوالات پاسخ دهیم و در مسابقه شرکت کنیم وقتی هنوز کتابی در دسترس نیست؟
  (تاکنون از پاسخ سوالات فصل ۴ و ۵ این کتاب محروم مانده ایم چون کتابی نیست.)
  با تشکر

 63. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام.ممنون از زحمات شما عزیزان چه مسئولین مربوطه وچه مربی ها وچه متربی ها.
  وقتو غنیمت دیدم چند تا انتقاد سازنده خدمت مسئولین داشته باشم.ازشما مسئول محترم انتظار میرود روی برخی رابط ها نظارت بیشتری داشته باشید تا اونها هم وظایف خودشونو به نحو احسنت انجام بدهند وبرای انجام کار مایه بذارن.ونه هر وقت حال داشتن کار کنن! من الان چند وقته مربی شدم والان هم که فصل کاره وما برا تابستون بچه ها برنامه ریختیم چرا رابط فعالیت نداره وخدمات دهی به مربی های زیر نظرش نمیده (منظورم کتابه) وچرا هنوز با گذشت یک ماه مدارک های مارو نبرده فرهنگسرا وکارهای مربوط به حساب رو انجام نداده و…..چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 64. Thumb up 1 Thumb down 0

  سوال اینجاست که:
  میخواستم بدونم که برای متربیان کارت غرامت هم داده می شود به هر حال مسئولیت متربییان با مربی است و ممکن است حادثه ای رخ بدهد؟؟؟(مثلا در رفتن دسته جمعی به استخر شنا)
  با تشکر

 65. Thumb up 3 Thumb down 0

  با سلام خدمت دوستان عزیز.سوال که برای من پیش امده این است که سازمان چطور با این عدم برنامه ریزی در قسمت اجرای کار توانسته است خود را به فازهفتم برساند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 66. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام ضمن عرض تبریک ایام مبارک میلاد
  متأسفانه عدم اعلام و معرفی طرح در مدارس مشکلات زیادی را در جهت جلب اعتماد مخاطب جهت ثبت نام ایجاد کرده امیدوارم با شرکت مسئولان در برنامه های تلویزیونی و یا ارسال خبرهای خاص برگزاری برای صداوسیما ، امسال و در فازهای بعدی وضعیت بهتری را تجربه کنیم.

 67. Thumb up 0 Thumb down 0

  چه سوالیه که میپرسی!!!!!!!خب معلومه دیگه ……به سختی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 68. Thumb up 2 Thumb down 0

  باعرض سلام وب سایت من باز نمی شودوبرای ثبت نام شاگردانم فقط همین امروز رافرصت دارم لطفا رسیدگی کنید

 69. Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام وخسته نباشید.من مربی ۳فاز بوده ام و می خواهم رابط شوم لطفا شرایط را توضیح دهید. با تشکر

 70. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام چه طورمیشه وبلاگ مارو تو قسمت “وبلاگ مربیان “جابدبد؟میشه؟ با تشکر

 71. Thumb up 2 Thumb down 0

  درضمن سایت خیلی بدبازمیشه نگیدمشکل ازماست که بقیه سایتاخوب و زودباز میشه

 72. Thumb up 0 Thumb down 0

  خدمت آقا یا خانم مهم نیست
  اگه یکم به حرفای حضرت آقا توجه کنید می بینید که ایشون هیچ وقت نگفتن وضع معیشت مردم اسف بار و در مورد اقتصاد هم همچین نظری ندادن

 73. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام علیکم خسته نباشید میشه بگید چه طوری میشه رابط شد اگه فوق دیپلم داشته باشی؟من خیلی علاقه دارم رابط بشم و ثابت میکنم که توانایی شو دارم. تشکر از همکاری تون

 74. Thumb up 0 Thumb down 1

  کلاس های هنری اثر گذار بودن بغیر از آموزش ساخت مجسمه!!!
  (البته ضعف هایی داشتن) ولی یک نکته: اکثرا خیلی فنی و تخصصی آموزش دادن که برای مربیان که تخصصی نمی خوان وارد این رشته بشن خیلی از بحثاشون گنگ بود و وقت را گرفت! بااین همه باتشکر از همه

 75. Thumb up 2 Thumb down 1

  کارگاه های اموزشی خیلی در سطح پایین بود با این همه هزینه ای که شد و مهمتر وقت مربیان که گرفته شد چندان بهره ای نداشت .مخصوصا کارگاه حجمی

 76. Thumb up 1 Thumb down 0

  باسلام توروخداکمکم کنید از صبح نشستم دارم دنبال ی شخصیت میگردم ساده زیست باشه ومردم شناس براکار نمایشگاه میخام اماهیچی پیدانکردم راهنمایی کنیدازچه سایتی پیداکنم وقتم داره تموم میشه..ممنونم

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   با سلام
   اگه روی زندگی امام خمینی (ره) یا روی زندگی ائمه و یا روی زندگی شهید برونسی کار کنید حتما به مصداق هایی از ساده زیستی خواهید رسید
   التماس ۲آ

 77. Thumb up 5 Thumb down 1

  سلام و خسته نباشید از نظر من کلاس عکاسی خیبی ضعیف بود جلسه اول ما را با دوربین حرفه ای اشنا کرد که من تا به حال ان دوربینها را از نزدیک ندیده ام جلسه دوم تمام مطالب تکراری بود جلسه سوم استاد نیامد جلسه چهارم در مورد عکس صحبت کردکلاس وبلاگ نویسی جلسه اول فقط فرق وبلاگ ووب سایت را تعریف کردند جلسه دوم خوب بود ولی برای مربی های که به سیستم و اینترنت دسترسی داشتند.کلاس حجیم سازی خوب بود ولی زیاد کاربردی نبود ولی نسبت به کلاسهای دیگر خیلی بهتربود

 78. Thumb up 3 Thumb down 0

  کلاسهای مهارتی خیلی پشت سرهم و فشرده بود حالا هم کلاس های رابط پشتیبان اخر مگر مربی چقدر حقوق می گیردکه باید فقط یک ساعت دنبال مکان یا جلسه رابط پشتیبان باشد .این فاز هفت فقط شد کلاس مهارتی وجلسه خواهش می کنم به فکر اموزش وتربیت متربی ها باشید مربی را به کار دل گرم کنید .برای مربی های که خوب کار میکنند جوایزی در نظر بگیرید.فقط مثل فاز قبل مسافرت نباشد چون بعضی از مربی ها نمی توانند مسافرت بروند این هزینه را نقدی به مربیهای فعا ل بدهید .

  • Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 4

   Hidden due to low comment rating. Click here to see.

   • Thumb up 3 Thumb down 0

    اگر اسم اون رو حقوق هم بذارید مربی متحمل هزینه هایی میشه که دقیقا همونطور که گفتید برای جبران به اون داده میشه، اما هر مربی دارای ظرفیتیست و تا حدی میتونه از خودش وقتش یا زندگیش مایه بذاره، این ظرفیت تا حد خودش قابل استفادس و مربی اون رو سرمایه گذاری میکنه تو کارش ، اما اگه این ظرفیت رو اونقدر به سمت کلاس و حواشی متمایل کنیم که از اصل کار که باید تربیت و تاثیر بر متربی باشه غافل بشیم کار درستی نیست که متاسفانه در فاز های اخیر داریم به این سمت پیشتر پیش میریم و افراط میکنیم.
    انگیزه ی مربی شرکت در جلسات و کلاس ها نیست انگیزش خدمته و وقتی اونقد ظرفیتش در حواشی مصرف بشه انگیزشو از دست میده، باید انگیزه مربی در جهت صحیح خودش تقویت و تشویق بشه.
    نمایشگاه یک برنامه ی “ضمنی” مفید بود، در مسیر اصل هدف ما قرار داشته، اما اگر وقت و انرژی مربی به سمت نمایشگاه بره بی فایدس ، حتی با نسبت هزینه و بهره ای که میگیریم عقلانی نیست کل مسیر رو فقط به نمایشگاه مختص کنیم،
    مگر نه من مخالف برنامه ی عملی مثل اعتکاف متربیان یا کلاس های که “مفید” بفایده باشند (تاکنون رضایت بخش نبودند) نیستم.

 79. Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 3

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

 80. Thumb up 0 Thumb down 0

  اگر همه قلم ها وبیان ها وعلم ها وتعلیم ها وآموزش ها،برای خدا باشد،مغزها را الهی تربیت میکند.
  امام خمینی(ره)

 81. Thumb up 0 Thumb down 1

  ببخشیدکلمه عبورچیه؟؟؟؟؟؟ من میخوام به عنوان مربی ثبت نام کنم راهنمایم کنید

 82. Thumb up 0 Thumb down 0

  باعرض سلام اول ثبت نام بچه هاهمکاری کمی دیده شد ولی الحمدلله تعدادی ثبت نام کردند اگر مدارس باماهمکاری داشته باشند ازهمه نظر کارمان روی غلطک می افتد ولی امسال به در بسته میخوردم ودرمسجد کلاس رادایر کردم.مادر وپدردانش آموزان را تشویق به ثبت نام فرزندانشان دراین کلاس بکنید.باتشکر

 83. Thumb up 1 Thumb down 1

  سلام به نظر من کلاس های شهر بهشت بسیار فوقولاده است .وبیشتر معلم ها مناسب این کلاس ها هستند من از بمایندگی تمام بچه های مسجد قاءم این را می گویم

 84. Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام خوب بود.

 85. Thumb up 1 Thumb down 0

  از مربی می خواهید تا ۳۰ مرداد تولیداتش را اماده کند امروز ۲۷مرداد است ولی هزینه تولیدات هنوز به دست مربی ها نرسیده است ما در این دو روز چکاری می توانیم انجام دهیم .واقعا یک فکری برای برنامه ریزی سازمان بکنید .من چند فاز با سازمان همکاری
  کنم ولی این فاز بی نظمی و بی برنامگی در سازمان کاملا صد در صد شده متشکرم
  اگر فکری بکنید .متشکرم.

 86. Thumb up 0 Thumb down 2

  دوره های بعدی راسریع تربرگزارکنید

 87. Thumb up 2 Thumb down 1

  من نظر این ور شکسته را قبول دارم
  رحم و مروت در شهر رحمت کجاست

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  مثل اینکه گم شده
  عیبی نداره
  مشکلی نیست

 88. Thumb up 1 Thumb down 0

  با سلام و احترام
  من به همراه سه نفر از متربیانم در روزهای سوم، پنجم و ششم نمایشگاه حضور فعال داشتیم اما تنها در روز ششم ثبت شده، از شما خواهشمندم تصحیح شود.
  متشکرم

 89. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام خسته نباشید. ببخشید که به رومون زدید که کلاسهامونو بعد اردو تعتطیل کردیم !!اما میخواستم بدونم ,کدوم رابط ؟کدوم سررابط؟ کدوم پشتیبان؟ بعد اردو سراغ مارو و محل کلاسهامونو گرفت عزیزم؟؟؟مادر بینامی و تنهایی در جزیره خود تنها بودیم!!!هیشکی نیومد کلاسمونو ببینه نظر بپرسه.. اینقد به بچه ها میگفتیم ((بچه های بالا ))یه روز میان شمارو میبینند! حسرت به دلشون موند این موجود شگفت انگیز خارق العاده رو ببینند از نزدیک….

 90. Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام خوبین. چرا نتایج این نمایشگاه رسم زندگی رو اعلام نمیکنید عزیزان؟؟ چشمامونو کلاغ در آورد از چشم انتظاری؟ کسی صدامو میشنوه؟ به نظر میرسه عوامل خادمین رفتن مرخصی!!! متربیا و خانواده ها هی میپرسن چی شد؟؟

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   با سلام
   امتیازات نمایشگاه رسم زندگی در پورتال مربیان قابل مشاهده می باشد.

   • Thumb up 3 Thumb down 0

    با عرض سلام وخسته نباشید.متاسفانه امتیازات نمایشگاه رسم زندگی دور از واقعیت و انصاف بود به طور مثال از چهار روز حضور من در نمایشگاه دو روز ثبت شده وهمین طور حضور متربیان.به غیر از این در امتیاز دهی هیچ توجهی به عدم اسراف و صرفه جویی در بیت المال نشده است

 91. Thumb up 1 Thumb down 0

  امیدوارم لحظات خوبی داشته باشید؛به نظرم مطالبه حق چیز بدی نباشد چرا که وقتی عقود متقابل حتی برای کار فرهنگی بسته شده باشد.همه ما برای انقلاب کار می کنیم اما بهتر است وضعیت یک دانشجوی مربی را هم درک کنید که تنها برای نمایشگاه خدمت حدود چهل هزار تومان هزینه می کند وتا به حال هیج اجری دربافت نکرده است این مستند و کاملا موثق است کار فرهنگی نمی تواند بدون بودجه انجام شود. (یک مربی)

 92. Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام ای دوستان من که هدیه نمیخوام من پول سرویس های که قرض کردم میخوام به خداابروم رفت خودم قایم میکنم به مامیگن یک هفته بعدنمایشگاه میدن نمایشگاه رفت ابروی مارفت درسته.

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   با سلام
   دبیرخانه زمان پرداخت هزینه سرویس را مشخص نکرده، هدیه دوم مربی و هزینه سرویس ها از سمت دبیرخانه به حسابداری سازمان فرهنگی ارجاع داده شده و پس از طی مراحل اداری به حساب مربیان واریز می شود.

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   سلام من هم یکی ازمربیانم مثل شما ولی ازشمامتعجبم؟با اتوبوس می امدی که قرض نگیری درضمن مگه نمی دونید شهردار عوض شده وتاپروژه جدیدوقبلی تاییدبشه زمان می بره .صبوری بدنیست ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 93. Thumb up 3 Thumb down 0

  سلام خسته نباشید من آخر هفته ها وقت میکنم به این سایت سربزنم پیام میذارم تا وقتیکه مسئول محترم شنبه بیان پیام ما میپره!!میخواستم بگم این نمایشگاه نفرات برتر نداشت؟؟؟ داشت؟؟ داوری داشت؟؟ اینقدر متربیامون هیجان داشتن سال تموم شد کی میخواین پس نفرات اول رو معرفی کنید؟؟فاز بعدی کی شروع میشه ؟؟ کی اسمشو نبر (حق الزحمه ) برای ما واریز میشه؟؟؟موفق باشید(( فک کنم تنها موجو زنده سایت خودمم))

  • Thumb up 0 Thumb down 0

   با سلام
   در نمایشگاه رسم زندگی برنامه ای برای تقدیر از نفرات برتر نداشتیم و در صورت موافقت اسامی نفرات برتر اعلام می گردد.
   زمان و جزئیات فاز جدید متعاقبا اعلام می شود. ما لیست حق الزحمه ها را به حسابداری سازمان ارجاع دادیم انشاءالله به زودی پرداخت می شود.

 94. Thumb up 0 Thumb down 0

  وقت بخیر وعرض سلام خدمت شما امید هست که فرایند تاثیر پذیری تربیتی به وسیله معرفی کردن اهمیت نقش تربیت درجامعه به وسیله مربیان عزیز صورت بپذیرد.

 95. Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام وخداقوت!
  مثلا این فاز از مربیای منضبط استفاده کردین !!!!!!!!!!!!!
  چرا عدم هماهنگی برخی را به حساب همه میزارید من برنامه استقبال از زائرین رو به متربیانم اعلام کردم** هنوز کلاسها رو شروع نکردیم اینجوری بایدخودمون نشون بدیم *به نظرتون حالا چیکار کنم؟!

 96. Thumb up 0 Thumb down 0

  درست فرمود ابن خلدون که عقول مردم مشرق از عقول اهالی مغرب کامل تر است.(مقدمه ج۱) بهتراست لحظه ای به سرمایه های ارزشمند ملت عزیزمان توجه شود وروی آن تعمق شود وبا صبر وپشتکار از این فرصت ارزشمند استفاده شود تا بتوان ازفضای پویا وپرنشاطی که محصول تربیت است درجامعه برخوردار شد.ممکن است در این راه تلخیهاوپیمان شکنیهایی هم به وجود آید که اگر تحمل شود بهتر است.

 97. Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام خسته نباشید
  لینک وجود ندارد

 98. Thumb up 0 Thumb down 0

  باسلام.سامانه وبلاگ خادمین قطع هست.شما می توانید جهت امتیاز چند روز صبر کنید .تا درسشه.خادمین

 99. Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام برای رابط شدن درفازجدیدخادمین چگونه ثبت نام کنیم چندفازسابقه حضوردرخادمین رادارم لطفاراهنمایی کنیدباتشکر

 100. Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام
  سال اقتصادوفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی وبهارفاطمی مبارکتان باد
  کتاب صوتی شبهای پیشاوربسیارعالیست بقیه متن کتاب کی صوتی می شود
  باتشکر

یک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
سخن روز

شما به دانسته های خود عمل کنید، مجهولاتتان را خدا معلوم میکند.

آيت الله بهجت(ره)

...


آخرين مطالب


بخشش،انسان را محبوب مخالفان می ..
سخن معروف رسول الله دربارۀامیر ..
یکی از بدترین تنبلی ها در نگاه ..
توصیه‌های رهبر انقلاب درباره ا ..
أجر شگفت انگیز دعا در حق دیگری
دیدار تعدادي از متربيان خادمين ..
نمايشگاه كتاب بهار فاطمي
اطلاعيه: برنامه ساخت كتاب صوتي ..
کتاب صوتی شب های پیشاور
کتاب صوتی داستان راستان – جلد ..

 

گالري عكس


 

آمار

بازدید امروز : 23
بازدید دیروز : 60
بازدید هفته : 324
افراد آنلاین : 2